Blog

5 ciekawych pomysłów na imprezę urodzinową 7-latka

2021-03-05

 

Tie-Dye party czyli 'Farbowanie przez wybielanie'

Farbowanie przez wybielanie przetrwało próbę czasu i powróciło jako modny design. Zaoferujcie gościom t-shirty lub zaproponujcie im przyniesienie bardziej wyszukanych przedmiotów, takich jak ręczniki plażowe lub parciane plecaki. Jest to praktyczna zabawa urodzinowa, po której każdy może zabrać ze sobą do domu pamiątkę. Kupcie zestaw tie-dye, zaopatrzcie się w wystarczającą liczbę koszulek dla wszystkich gości, zamówcie pizzę, czapki imprezowe i jesteście na najlepszej drodze do organizacji topowej imprezy w przystępnej cenie.

Śniadaniowe 'Piżama Party'

Ten motyw jest doskonały, gdyż jedzenie śniadania z przyjaciółmi to nowość, a dodatkowo nie jest dużo bardziej skomplikowany czy droższy w przygotowaniu niż zrobienie przeciętnego śniadania weekendowego. Przygotujcie ulubione potrawy śniadaniowe swojego dziecka, a jeśli chcecie pójść na całość, ustawcie dodatkowo bar z goframi, w którym goście mogą zaszaleć z dodatkami :)

Superbohaterowie

Dzięki tej imprezie goście będą mieli fantastyczną okazję, aby w końcu założyć swój strój superbohatera poza domem. Zaplanujcie zabawy urodzinowe, a przygotowanie i ozdabianie masek superbohaterów będzie wisienką na torcie.

Przyjęcie filmowe

Jest to jedna z najmniej pracochłonnych opcji, doskonała dla bardzo zabieganych rodziców. Przyjęcie filmowe wymaga od Was jedynie zorganizowania ulubionego filmu Waszego dziecka oraz dużej ilości różnorodnych przekąsek. Popcorn najlepiej smakuje w klasycznych pudełkach po popcornie w czerwono-białe paski! Jeśli planujecie urodziny do późna to zaproście gości, aby przyszli w swoich piżamach!

Impreza z pizzą

Żadne przyjęcie urodzinowe nie jest kompletne bez pizzy, ale Wy możecie pójść o krok dalej i zorganizować dla gości amatorskie warsztaty robienia pizzy. Udekorujcie mieszkanie w elementy związane z Włochami, przygotujcie dla dzieciaków białe czapki kucharskie, zorganizujcie włoską muzykę i nastawcie się na żmudne sprzątanie po mące na zakończenie imprezy :)

 

Inne wpisy:

» 7 najlepszych pomysłów na imprezę urodzinową 5-latka

» Skręcanie i modelowanie balonów na urodziny dla dziecka

» Malowanie twarzy na urodziny dla dzieci

» Urodziny dla nastolatka w stylu lat minionych

» Zorganizujcie sami zabawy urodzinowe dla dzieci :)