Blog

Skręcanie i modelowanie balonów na urodziny dla dziecka

2021-03-01

 

Jeśli szukacie na urodziny dziecka atrakcji , która będzie efektowna i na długo zapadnie w pamięć jubilatowi i jego gościom to warto postawić na pokaz modelowania balonów.

Taki pokaz ma wiele zalet. Pierwszą, tą oczywistą jest element zaskoczenia podczas imprezy. Typowe zabawy urodzinowe zostają urozmaicone występem profesjonalnego animatora. Odpowiednio przygotowana, przebrana i doświadczona osoba zajmie się naszą urodzinową gromadką. Czas trwania i scenariusz wystęu jest wcześniej szczegółowo uzgodniony z rodzicami, tak aby najlepiej dostosować go do wieku i charakteru jubilata. Pokaz baloniarza to połączenie humoru, magii i ogromnej wyobraźnii. Dzieci oglądając z bliska taki występ angażują się i wchodzą w interakcję z animatorem zgadując na każdym etapie tworzenia figury co to tym razem będzie za zwierzę/rzecz/postać. Najczęściej oprócz klasycznego pokazu skręcania balonów dostajemy w pakiecie pokaz iluzji, żonglerki, magii oraz sporą dawkę humoru.

Najczęściej pierwszą atrakcją jest wspólne tworzenie z animatorem dużej balonowej dekoracji. Tak stworzony element będzie zdobił imprezę przez resztę wieczoru. W okresie zimowym częstym elementem jest także budowanie choinki lub próba “ulepienia” balonowego bałwana. Imprezy organizowane w lato nasuwają inne pomysły. Budujemy wspólnie palmy, kwiaty, kolorowe drzewa. Oprócz tego, że animujemy do zabawy dzieci to otrzymujemy gotowe dekoracje, które będą świetnie wyglądały na zdjęciach z urodzin.

Oczywiście po pokazie każdy uczestnik zabawy otrzyma balonik, który będzie mógł zabrać ze sobą do domu. Będzie to na długie tygodnie pamiątka z przyjęcia urodzinowego Twojego dziecka. Dobrze zaplanować to w ten sposób, aby każde dziecko miało możliwość współtworzenia balonikowej figurki razem z baloniarzem i właśnie tą figurkę mogło zabrać ze sobą.

 

Inne wpisy:

» 5 ciekawych pomysłów na imprezę urodzinową 7-latka

» 7 najlepszych pomysłów na imprezę urodzinową 5-latka

» Malowanie twarzy na urodziny dla dzieci

» Urodziny dla nastolatka w stylu lat minionych

» Zorganizujcie sami zabawy urodzinowe dla dzieci :)