Blog

5 ciekawych pomysłów na imprezę urodzinową 7-latka

2021-03-05

Dobrych inspiracji nigdy za mało. Przygotowaliśmy dla Was 5 ciekawych pomysłów, które moga Was zainspirować na przygotowanie unikalnej imprezy urodzinowej dla Waszego dziecka.

 

7 najlepszych pomysłów na imprezę urodzinową 5-latka

2021-03-05

Twoje dziecko zbliża się do swoich piątych urodzin i będzie impreza? Niezależnie od tego, czy Wasz maluch chce po prostu zjeść tort z przyjaciółmi, czy też woli rozbudowany harmonogram zajęć, prezentujemy  najlepsze pomysły na przyjęcie urodzinowe dla dziecka, które są ponadczasowe, łatwe do wykonania, niedrogie i gwarantują mnóstwo dobrej zabawy.

 

Skręcanie i modelowanie balonów na urodziny dla dziecka

2021-03-01

Jeśli szukacie na urodziny dziecka atrakcji , która będzie efektowna i na długo zapadnie w pamięć jubilatowi i jego gościom to warto postawić na pokaz modelowania balonów.

 

Malowanie twarzy na urodziny dla dzieci

2021-03-05

W ostatnich latach jednym z obowiązkowych punktów programu udanej imprezy dla młodszych dzieci jest malowanie twarzy. Najczęściej spotykamy się z taką atrakcją na dużych imprezach typu festyny miejskie, eventy dla dzieci w dużych centrach handlowych itp. Usługa ta stała się na tyle popularna, że rodzice coraz częściej zamawiają wyspecjalizowaną animatorkę do malowania twarzy na domową imprezę.

 

Urodziny dla nastolatka w stylu lat minionych

2021-03-01

W dzisiejszych czasach bardzo popularne stało się organizowanie urodzin dziecka w wynajętych klubach lub salach specjalizujących się w takich przyjęciach. Część rodziców woli jednak zorganizować imprezy urodzinowe w domu. Aby przyjęcie miało swój unikalny charakter, warto zorganizować je w określonym stylu. Jednym z tematów przewodnich, który polecamy szczególnie dla nastolatków, są czasy młodości wielu rodziców, czyli PRL.

 

Zorganizujcie sami zabawy urodzinowe dla dzieci :)

2021-03-01

Dzień urodzin to najważniejsza data w kalendarzu każdego dziecka. Dziś wszyscy rodzice zapraszają pociechy do zabawy w wynajętych bawialniach, salach restauracyjnych lub zlecają organizację imprezy profesjonalnej firmie organizującej urodziny dla dziecka, takiej jak nasza :) Wy, w przeciwieństwie do większości możecie być bardziej oryginalni i postarać się samodzielnie przygotować przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka...

 

Urodziny dla dzieci - jakie menu?

2021-03-05

Przez żołądek do serca. Znacie to powiedzenie, prawda? Niech Was zatem nie zdziwi, że sympatię i zadowolenie dziecka można również osiągnąć przygotowując mu posiłki. Skoro robimy wszystko, aby urodziny dziecka były dniem wyjątkowym, nie możemy zbagatelizować tak ważnego elementu przyjęcia jakim jest smaczne jedzenie. ..

 

Aktywne urodziny dla dzieci.

2020-10-11

Nikt nie chce, żeby urodziny jego pociechy były zapamiętane jako te, na których było nudno. Pamiętajcie o tym, że duża część sukcesu zależy od Was. Niestety dla wielu dzieciaków dobra zabawa dzisiaj kojarzy się tylko ze spędzaniem czasu przed ekranem komputera, telewizora czy telefonu. Musicie na tyle interesująco przedstawić i zaproponować imprezę, aby cała grupa, nawet największe „marudy” przyłączyły się do zabawy..

 

Czy życzenia urodzinowe składane przez rodziców są dla dzieci ważne?

2020-10-11

Większość dorosłych myśli, że dziecku w dniu urodzin zależy tylko na otrzymanych prezentach. Nic bardziej mylnego. Nasze pociechy przykładają dużą wagę również do życzeń składanych im w tym szczególnym dniu. Oczywiście mam tu na myśli życzenia spersonalizowane lub te w zabawnej formie. Sztampowe i lakoniczne „Wszystkiego najlepszego...”

 

Urodziny tematyczne

2021-03-01

Szczytem marzeń dzisiejszych trzydziestolatków były urodziny w McDonald's, o czterdziestolatkach nie wspomnę, bo były to jeszcze czasy szarego i smutnego PRL. Mamy jednak rok 2020 i nieskończoną ilość opcji i wariantów na fantastyczne urodziny dla naszego dziecka...

 

Jak zaplanować idealne urodziny dla dzieci ?

2020-10-05

Bez względu na to w jakim wieku są nasze córki i synowie oraz którzy bohaterowie są obecnie ich idolami,  jest jeden wspólny mianownik idealnych urodzin według dziecka: mały jubilat chce, żeby tego dnia uwaga była skupiona na nim....